Viminacium Adventure Yaz Kampı

 

Viminacium Adventure Yaz Kampı

Viminacium Adventure, eski Viminium kenti olan eski Vrba Kasabası'nın yaratıcı ve farklı yönlerini yeniden canlandıran bir yaz eğitim kampıdır. Bireyselliğini korurken, 10 ila 17 yaşlarındaki çocuklar ve gençler, cazip içeriklerin bolluğu ile yeni bilgi ve beceri kazanacaklar, yaratıcılıklarını, becerikli olmalarını ve kendilerini mutlu etmelerini sağlayacak içerik ve takım ruhunu geliştirecek, yaratıcılıklarını arttıracak, beceriklilik ve takım ruhu onları mutlu ve memnun edecektir

Bu organizasyonun amacı, ilginç ve interaktif atölyeler ile çocuklara ve gençlere Arkeoloji, Antropoloji, Paleontoloji, Meteoroloji gibi bazı bilimleri tanıtmak ve tanıştırmaktır. Lejyoner kampının kopyası, özel lejyoner engelli poligonu ve eşsiz bir macera parkı ile sınırsız eğlence ve unutulmaz bir deneyim kaynağıdır.

Gelin "Viminacium Adventure“ ile hayatını deneyimleyin. Geçmişe geri dönün ve geleceğe hazır olun!

Arkeolojiden hokkabazlığa, antik oyunlardan eski el sanatlarına, sanattan maceranya ! 30'dan fazla aktivite ve turistik mekan, genç lejyonerimizi gerçek bir meydan okuma bekliyor.

Pax Romana'ya eşi görülmemiş bir Roma İmparatorluğu dönemine dönüyoruz ve 21. yüzyıl becerilerini genç lejyonerlerimizle birlikte geliştiriyoruz.

Konaklama

Benzersiz “Viminacium Adventure” konsepti, yaz kampının tüm ziyaretçilerine özgün bir his yaratıyor. Genç lejyonerleri barındıran kışla, VII Claudia lejyonundaki orjinal kışlanın kopyasıdır. Yaz eğitim kampı, tek seferde toplam 480 misafir ağırlayabilir. Her barakanın 8 odası vardır. Tüm odalar, her biri modern bir banyoya sahip 6 yataklı (üç ranza) odalardır.

Gençler En İyi Yaz Tatili İçin Hazır Mısınız ?

Doğada arkadaşlarınız ile eğlence dolu macera parkında ve eşsiz lejyoner poligonunda (ve bütün bunları ebeveynleriniz olmadan) ! Antik bir şehir olan Viminacivm'de 2000 yıl öncesine gidin v eyaz kampında genç lejyoner ekibinin bir parçası olun. Gerçek kampçıların becerilerini öğrenin, lejyon oyunlarına, meydan okuma ve yarışmalara katılın, yeni arkadaşlar edinin ve hayatınızın tadını çıkarın !

Lejyoner Oyunları

16 engelli lejyonerler için eşsiz ve benzersiz bir poligonda el becerisi, kuvvet ve dayanıklılığınızı test edin. Her hafta yeni oyunlar, sürprizler ve diğer birçok ilginç aktiviteler sizi bekliyor.

Bayrak Yarışı

Bayrağın Roma lejyonunun büyük bir gururu olduğunu biliyor musunuz? Antik Roma'da bayrak taşıyıcıları iki kat daha fazla maaş alırdı. Bu nedenle sabah ilk olarak gururlu bir lejyoner olun ve otantik “Vimnacivm Adventure” bayrağının yükselmesini sağlayın.

Baraka Denetimi

Öğle yemeği bittiğinde, genç lejyonerler ve danışmanları normal kamp görevlerine katılırlar. Göründüğü kadar zor değil; Yapmanız gereken tek şey evde yaptığınız gibi yatağınızı toplamak, dolabınızı düzenlemek ve çöpü atmaktır . Her bir barakanın denetmeni, kontrol eder. Eğer denetimi geçersen, bir sonraki gün denetim yok. Ama çok rahat olmayın. Denetmenler size süpriz yapabilir.

Kamp Ateşi ve Akşam Aktiviteleri

Her akşam kampçılarımız için eğlenceli aktiviteler hazırladık. Danslar, kamp ateşi etrafındaki aktiviteler (Öncelikle ateşi yakmak için gerekli malzemelerin toplamanız gerekmektedir.), tüm genç lejyonerler için harika bir akşam yemeği ve tabikide günün en iyi genç lejyonerinin seçilmesi.

 

Tur Programı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Viminacium Adventure Yaz Kampı Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri