The Grand Üçel Hotel

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

The Grand Üçel Hotel Hakkında

Türkiye’nin en özel destinasyonlarından biri olan Fethiye’de Grand Üçel Hotel mükemmel tatil deneyimi için misafirlerini bekliyor. Çocuklar için oyun parkı ve çeşitli aktiviteleriyle çocuk dostu bir oteldir. Grand Üçel Fethiye şehir merkezine olan yakınlığıyla da dikkat çekmektedir.

Tesiste açık ve kapalı restaurant, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz bar, resepsiyon,emanet kasa (resepsiyonda, ücretli), doktor (telefonla çağrılır, ücretlidir), , transfer(ücretli), wireless internet(genel alanlarda), bilardo,masa tenisi, aquapark, çocuk oyun parkı/alanı hizmetleri sunulmaktadır.

39 adet standart oda, 34 adet gümüş aile odası, 18 adet deluxe oda ve 10 adet altın aile odası bulunmaktadır. Tüm odalarda duş, WC, balkon, minibar (boş olarak bulunur. Şişe bazında içecekler otel içindeki bardan ücretli olarak temin edilebilir,telefon, TV, saç kurutma makinesi, split klima standart olarak mevcuttur.

Deluxe Oda: 25 metrekarelik alanda split klima, flat TV, balkon, telefon, wc, küvetli banyo, saç kurutma makinesi, minibar bulunmaktadır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 konaklamalarda yatak verilmez ve imzalı sıkışıklık yazısı alınması şarttır.

 
 

Fiyatlar

Standart Oda Fiyatları
Aile Odası Fiyatları

Yorumlar


The Grand Üçel Hotel Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz