Ada Villas Vintage

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Ada Villas Vintage Hakkında

Adavillas Vintage, Kuşadası Caferli Köyünde 11 adet özel havuzlu lüks villadan oluşan ve tesis şeklinde yönetilen bir işletmedir. Geniş Bahçe alanı içerisinde 2+1 Müstakil ve tam korunaklı özel havuzlu villalarımız, tatillerinde mahremiyet arayan aileler için özel olarak tasarlanmış ve zevkle dekore edilmiştir.

 

Konum


Adavillas Vintage, şehrin gürültüsünden uzak, çam ormanları ve zeytin bahçeleri içerisinde şirin bir köy olan Caferli Köyünde yer almaktadır. Kuşadası şehir merkezine 18 km mesafede, Davutlar sahiline 7.5 km uzaklıktadır.

 

Havuz ve Plaj


 • Davutlar sahiline 7.5 km uzaklıktadır.
 • Plajda alınan tüm hizmetler ücretlidir.
 • Havuz bakım ve temizlik çalışmaları yetkili görevli tarafından günlük olarak yapılmakta olup, misafirler havuz başında bulunan havuz kullanım kurallarına riayet etmekle yükümlüdürler ve çocukların mesuliyeti tamamen ebeveynlerinin sorumluluğundadır.
 • Havuz kullanım saatleri 08.00 ile 23.00 arasıdır.

Depozito

Villa ve içerisindeki eşya, ekipman veya binanın amacı dışında kullanımı vs. ile oluşabilecek her tür zarar ve hasarın tazmini amacıyla villaya girişinizden önce 750 TL depozito ücreti alınmaktadır.
Villada herhangi bir hasar olmaması halinde depozito misafirimize çıkışta iade edilir.
 

Misafir Sorumlulukları

 • Misafirler villa çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edecekler ve rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır.
 • Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklardır.
 • Misafir konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.
 • Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi kabul eder ve vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder.

 

Ekstra Temizlik Hizmeti 

Misafirlerin konaklama süresince villa içerisinde yapılacak olan periyodik temizliklere herhangi bir extra ödeme yapma zorunluluğu yoktur

 

Elektrik ve Su Tüketimi

Su tüketimlerinin tamamı konaklama ücretinin içindedir. Elektrik tüketimlerinde ise günlük 20 kw fiyata dahildir. Konaklama süresi bitiminde toplam kullanılabilir limitin üstünde tüketim olduğu zaman ekstra olarak tahsil edilir.

 

Kişi Sayısı/Villaların Kapasitesi

 • Villa kişi kapasitesi 5 kişi ile sınırlıdır.
 • Kişi sayısına 4 yaşından büyük çocuklar dahil edilmektedir. Villalar her yaştan çocuğa açıktır.
 • Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir.
 • Dışarıdan misafir kabullerinde villa işletmecisi veya sahibine bildirim zorunludur Bu durumdan kaynaklanan aksaklık ve problemlerde kiralayan tüm sorumluluğu üstlenmiş olur.,

 

Ücretsiz Aktiviteler

7/24 Resepsiyon hizmeti ve tesis güvenliği, villada ücretsiz Wi-Fi, günlük havuz-bahçe bakım ve temizliği, teknik servis hizmeti.
Üç günde bir periyodik villa temizliği ve havlu/nevresim değişimi, araç park alanı ve çöplerin günlük toplanması.
 • Kablosuz İnternet
 • Resepsiyon Hizmeti

Fiyatlar

Yorumlar


Ada Villas Vintage Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz