Flaş Promosyon Ukrayna Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Sosyal yaşantısıyla tarihiyle ve şehir hayatının canlılığıyla muhteşem bir şehir Kiev’de öylesine çok gezilecek, görülecek yer ve yaşanacak güzellikler var ki! Tur programının akışına baktığında hepsini ayrıntılı olarak görebilir, şimdiden turun heyecanını yaşayabilirsin!

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL-KİEV

Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Kiev’e hareket. Ardından Kiev Borispol Havalimanı’na varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binası’ndan sonra Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel otobüsümüz ile Dostluk Heykeli’nin bulunduğu Dostluk Tepesi’nden hareket ve burada 20 dakika fotoğraf molamız var. Buradan Kiev’in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev’deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev’in kurucularının heykeli önünde 10 dakika başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitimi Mihaylovski Meydanı’na hareket ve Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, otobüsle Andrevski yokuşuna geçiliyor. Burada da 40 dakikalık alışveriş molası veriyoruz. Tur bitimi otelimize transfer... Odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: KİEV

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman... Arzu eden konuklarımız için ekstra olarak düzenlenecek olan Pecarska Lavra Manastırı turuna katılabilirler. Manastır eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kurulusu XI yy. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde tas yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hıristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde Güzel Sanatlar Müzesi ve dünyada başka bir esi olmayan Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Arzu eden misafirler, rehberimizin düzenleyeceği özel masaj turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize dönüş. Geceleme otelimizde


3. Gün: KİEV-İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman… Aracımız ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul’a hareket. İstanbul’a varis. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- İstanbul / Kiev / İstanbul ekonomik sınıf uçuşları Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli

-Türkçe karşılama ve havaalanı / otel / havaalanı transferleri

-Seçilen otelimizde 2 gece konaklama  

- Otelde alınacak sabah kahvaltısı

- Kiev panoramik şehir turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Zorunlu seyahat sağlık sigortası

 -Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

-Yurtdışı çıkış harcı bedeli (50 TL)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Flaş Promosyon Ukrayna Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri